wtorek, 2 września 2014

Mini Śpioszek

Hej,
jak tam minął u Was weekend? Mi bardzo miło, ponieważ odwiedziłam swój dom rodzinny i od piątku mam tytuł technika :D Szczerze to nie tak prosto było go zdobyć dlatego niezmiernie się cieszę, że udało mi się zdać egzamin zawodowy.
U mnie sezon na lalylale wciąż trwa i dzisiaj bym chciała pokazać Wam ostatnią jaką stworzyłam. Ma długą czapkę jak do spania widywaną najczęściej w bajkach Disneya dlatego nadałam mu imię Śpioszek.

Użyłam włóczki Lisa Red Heart i szydełkiem 3.5 mm dlatego jest większa od swojej poprzedniczki, którą możecie podejrzeć tutaj. Czapkę zrobiłam naokoło metodą knookingu i zakończyłam szydełkową kuleczką. Wypchana została wypełnieniem poliestrowym. Zużyłam na nią niecały motek włóczki i została wykonana ze wzoru na mini Binę.
Kolor nie do końca mi odpowiada, bo za bardzo zlewa się z buźką i jest taki nijaki.

Ostatnio byłam także na dniach powiatu kościerskiego w Kościerzynie i tak prezentowały się moje Lalylale w tle możecie zobaczyć misia w niebieskich spodenkach :)
Na zdjęciu są widoczne prace pani Urszuli Zimorskiej wykonanej techniką decoupage i jeśli ktoś ma ochotę obejrzeć jej inne piękne prace to zapraszam tutaj.


Serdecznie Was pozdrawiam i życzę przyjemnego tygodnia :)

4 komentarze:

 1. Gratulacje! :) Laleczki cudne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! No to, pani technik, teraz trzeba poświętować ;)
  Śpioch jest świetny, bardzo mi się podoba ta włóczka. Uwielbiam Lalylale i często oglądam wersje stworzone przez innych szydełkowiczów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładny ten Twój śpioszek :)))

  OdpowiedzUsuń