niedziela, 3 sierpnia 2014

Lalylala mini Bina

Hej,
strasznie gorący ten tydzień był, ciężko wytrzymać na dworze. Jednak ja taką pogodę bardzo lubię, bo można sobie trochę poleniuchować na dworze, choć niestety przez to szydełko leży w kącie i smętnie na mnie spogląda. Jednak aby nie było, nie leżało tak całkiem bezczynnie i wyszydełkowałam mini Binę. Jest to mniejsza wersja ostatnio bardzo popularnych lalylalii, które mnie zauroczyły. Niestety na zakup dużej wersji nie mam funduszy o tyle w jednej z facebookowych grup właśnie poświęconym tym amigurumi znalazłam wzór na mini Binę, Smoka oraz Owieczkę. Po dołączeniu do grupy można sobie pobrać te wzory, jednak są one chyba po niderlandzku ale dla osoby, która robiła już amigurumi z jakiegokolwiek woru nie powinno być problemu z jego odczytaniem. Można tam również zaprezentować swoje dzieła jak i obejrzeć pracę innych i  poradzić się.
A o to mój mały stworek :)


Binę robiło mi się bardzo przyjemnie i szybko, strasznie podoba mi się ten czerwony kolor. Została wykonana z Yarn Art Jeansu szydełkiem 2.5 mm. Lala ma 20 cm i jest wypchana włóknem poliestrowym. 
Planuję wykonać jeszcze kilka wersji tego amigurumi :) 
Pozdrawiam Was serdecznie.

5 komentarzy:

  1. Jest słodko-śliczna ;-) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Bina jest śliczna! Też uwielbiam wzory lalylala, co chyba widać po moim blogu :) W czerwonym Bina wygląda bardzo dobrze, może kiedyś dorobisz jej większy egzemplarz :)

    OdpowiedzUsuń