czwartek, 21 sierpnia 2014

Lala Emma

Hej,
dawno nic nie pisałam a to wszystko przez to, że mam pozaczynane dziesięć robótek i nie mogę żadnej skończyć odpowiednio szybko. Najpierw chciałabym wszystkim czytelnikom bardzo podziękować za odwiedziny mojego bloga, bardzo mnie to cieszy i motywuje do prowadzenia bloga. Może tego w komentarzach nie widać ale już z mojej strony owszem a także przybyło kilku obserwatorów zarówno tu jak i na mojej stronie na facebooku, kto nie widział to zapraszam tutaj.
Dzisiaj chciałabym Wam pokazać lalę, którą wykonałam dla córki bliskich sąsiadów, której bardzo się spodobały lalki, które zrobiłam dla nowożeńców  i poprosiła mnie o to abym zrobiła jakąś dla niej argumentując to tym, że niedługo ma urodziny.  Co fatkycznie nie było tak całkiem niedługo i lalkę otrzyma dopiero w sobotę i jestem strasznie ciekawa jej reakcji i opinii.
A o to ona, lalka Emma (stwierdziłam, że każda lalka powinna mieć imię nawet jeśli później i tak właściciel je zmieni) :


Lalka została wykonana z dwóch nitek włóczki kocurek szydełkiem 3 mm a wypchana wypełnieniem poliestrowym, włosy zostały zrobione z Dory a sukienka i buciki z Yarn Aart Jeans.
Mi się najbardziej podobają buciki lalki i kokardki we włosach.
A teraz mam do Was pytanie, chciałam zrobić opis do lalki i zamieścić go na blogu ale czy są na niego chętni? Jeśli się takowi znajdą zrobię opis ale nie wiem czy taki w formie kreseczek czyli, że jedna kreseczka to jeden półsłupek jest to bardziej schematyczne czy może wolicie w formie całkowicie opisowej, więc jesli jest ktoś chętny to proszę napisać w jakiej formie ma być a pojawi się on niedługo w szczególną dla mnie okazję :).
A teraz już życzę Wam miłego dnia :)
1 komentarz:

  1. Świetna lalka, cudne ubranko jej zrobiłaś, a ta czupryna fantastyczna :) Co do schematu się nie wypowiem, bo nie umiem dziergać :(

    OdpowiedzUsuń