wtorek, 18 marca 2014

Muminek

Witam wszystkich :)
Dziś Wam pokażę Muminka jakiego wykonałam w zeszłym tygodniu. Na pomysł wykonania Muminka naprowadził mnie mój ukochany, który mimo swojego "starczego" wieku "Dolinę Muminków " ogląda od czasu do czasu a i ja odświeżyłam sobie pamięć o tych ślicznych stworkach. Uważam, że bajka jest niezwykle urokliwa i każde dziecko powinno ją znać.
Zanim zaczęłam szydełkować swojego Muminka przejrzałam internet aby zobaczyć  jak inne osoby wyszydełkowały postacie z "Doliny Muminków". Najbardziej spodobał mi się Muminek a raczej Panna Migotka  na blogu I love crochet! .
Muminka robiłam z głowy, bo opis jaki znalazłam niestety nie spodobał mi się ale może Wam przypadnie do gustu i znajdziecie go tu.

A tu tył Muminka
Prawda, że ma słodki ogonek? Najpierw miałam zrobić warkoczyk ale stwierdziłam, że nie będzie pasowało i wyszydełkowałam go. 

I jeszcze w towarzystwie kwiatków mojej mamy
Muminek musiał jakoś dotrzeć do swojego przyszłego właściciela i wybrał się ze mną w podróż pociągiem :)

Myślę, że powstaną kolejni bohaterowie doliny  a także inne postaci z bajek.
A na koniec moje śliczne tulipany, które otrzymałam w podzięce za stworka .


3 komentarze:

  1. Fantastyczny ten Muminek! Nie sądziłam, że można znaleźć taki wzór i tak świetnie go wyszydełkować :) Ładnie prezentuje się na tle kwiatów!

    OdpowiedzUsuń
  2. Muminek śliczniutki i bielutki, Najlepiej prezentuje się na tle kwiatów:)

    OdpowiedzUsuń
  3. SLICZNY-BARDZO CHCIALABYM ZROBIC TAKIEGO MUMINKA TYLKO NIC NIE ROZUMIEM Z TEGO OPISU KTORY PANI PODALA NO I PANI MUMINEK JEST SLICZNY.JAKBY PANI MOGLA BARDZIEJ ZROZUMIALY WZOR --JA DOPIERO ZACZYNAM SZYDELKOWAC .

    OdpowiedzUsuń