niedziela, 28 czerwca 2015

Pierwsza bransoletka z Toho Hex

Cześć Wszystkim :)
Dziaj pokażę Wam moją ostatnią bransoletkę. Wyróżnia się ona tym, że jest zrobiona z koralików Toho Hex 11o czyli z sześciokątnych koralików. Zwykle pracuję na okrągłych koralikach ale postanowiłam spróbować czegoś innego wszak jest ogromny wybór zarówno kolorów jak i kształtów koralików. Toho Hex było pierwsze na mojej liście następne w kolejce są koraliki magata.
Wybrałam koraliki w kolorze Mtallic Iris Purple, które są bardzo połyskliwe. Przypominają mi dyskotekową kulę czyli bransoletka idealna na imprezę.
Z tymi koralikami z początku ciężko mi się pracowało, bo nie chciały być takie posłuszne jak te okrągłe i nie ustawiały się tak jak chciałam. Musiałam wykonać kilka prób zanim coś z tego wyszło.
Koraliki tworzą bardzo fajny efekt, ich faktura nie daję gładkiej powierzchni, jest lekko chropowata. Na nadgarstku nie powoduje otarć ani nie wbija się czego obawiałam się przy pracy z nimi.
Już planuję kolejne bransoletki z tym rodzajem koralików być może będę je łączyć z klasycznymi Toho Round.

Serdecznie pozdrawiam :)


7 komentarzy:

  1. Rzeczywiście przypominają dyskotekową kulę :) Bardzo mnie zaintrygowałaś, bransoletkę chętnie wzięłabym do ręki i podziwiała w zmieniającym się świetle :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ciekawa bransoletka :)

    OdpowiedzUsuń