poniedziałek, 12 stycznia 2015

Czarna w złote kropki

Witam Wszystkich Serdecznie,
jest to mój pierwszy post w nowym roku i przy okazji chciałbym złożyć Wam mocno spóźnione  Noworoczne Życzenia. Życzę Wam przede wszystkim dużo czasu na swoje pasję i ich realizację a także dużo cierpliwości aby wszystko wyszło tak jak sobie zaplanowaliście i wszystkiego co najlepsze.
Nie potrafię składać życzeń niestety, ale mam nadzieję, że ten rok będzie lepszy niż poprzedni albo chociaż aby nie był gorszy.
Tak więc aby nie było, że zapomniałam o swoim blogu pokażę Wam moja ostatnią bransoletkę, którą wyczarowałam.
Wzór wśród wszystkich szydełkowokoralikowych osób dobrze znany, są to kropeczki czyli 3a,b,3a ,b :D


Bransoletka nie doczekała się jeszcze zawieszki, bo zwyczajnie zapomniałam jakąś wybrać. Nie wiem czwemu ale zawsze gdy jestem na stronie sklepu  wybiorę coś czego faktycznie nie chciałam np. za duże końcówki albo zbyt małe ogniwka, bardzo kruche igły, które połamały się w palcach. Nie wiem czy to przez zamyślenie czy może jakieś dziwne zauroczenie koralikami i nie wiem co wybrać i wybieram to co jest mi zbędne. A później jestem zaskoczona tym, co przyszło i sprawdzam czy faktycznie ja to zamówiłam, czy może dostawca się pomylił. Dostawca nigdy się jeszcze nie pomylił.Została wykonana z koralików Toho 11o na 6 koralików rzędzie, końcówka to 11 mm x7 mm  a nić to Talia :)

4 komentarze:

 1. Wszystkiego najlepszego w nowym roku ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się, nakrapiana złotem :) Może jakaś złota koniczynka do tego? Tak mi się skojarzyło...

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna bransoletka :) Znany wszystkim wzór a mi jakoś nie wpadł w oczy :) Ale dzięki za sekwencję, na pewno wykorzystam ;) Życzę wielu udanych projektów w Nowym Roku, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. jestem sroką i lubię jak jest złote :) od podobnej tonacji kolorystycznej i wzoru znalezionych w sieci rozpoczęłam zabawę w sznury koralikowe, bo zostałam nią oczarowana, dlatego mam ogromny sentyment :)
  bardzo ładna bransoletka, nosiłabym :))

  OdpowiedzUsuń